Indeling jeugd NWVV/Titan Seizoen 2024/2025 (concept)
- woensdag 29 mei 2024
- Jeugdafdeling & Home
- 0 reacties
Hieronder staan de concept indelingen van de jeugd van NWVV/Titan inzake seizoen 2024/2025.
JO17-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Brassers | Dinand |
2 | Huizing | Sven |
3 | Ijken | Stef |
4 | Klinken van | Niek |
5 | Klinken van | Ruben |
6 | Kruise | Senna Jack |
7 | Lange de | Gael |
8 | Luiten | Julian |
9 | Malone | Tyson |
10 | Otten | Twan |
11 | Pruim | Elroy |
12 | Super | Djordy |
13 | Tseghay Asghede | Nahom |
14 | Venema | Ryan |
15 | Visser | Mees |
16 | Wildenberg, van den | Jesse |
Trainer / leider: | Robin Dragtstra | |
Trainer / leider: | Milan Molema | |
Trainer / leider: | Arjan Luiten | |
Trainingsdagen: | Dinsdag en donderdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:30 uur | |
JO15-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Brakels | Lars |
2 | Diepstra | Sem |
3 | Dobben | Wesley |
4 | Hadders | Niek |
5 | Heller | Stan |
6 | Huizing | Nienke |
7 | Kloppenburg | Daan |
8 | Laan van der | Romy |
9 | Rengers | Nick |
10 | Rengers | Yanniek |
11 | Sanders | Nick |
12 | Soetevent | Ilse |
13 | Super | Romay |
14 | Vos | Vince |
15 | Vries de | Lieke |
Trainer / leider: | Ricky Kloppenburg | |
Trainer / leider: | Lotte van Oosten | |
Trainer / leider: | Ilona Hadders | |
Trainingsdagen: | Maandag en woensdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:30 uur | |
JO13-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Blaak | Dylano |
2 | Bos | Jordy |
3 | Bruinenberg | Niels |
4 | Dol | Lisa |
5 | Kloppenburg | Björn |
6 | Kloppenburg | Sem |
7 | Laan van der | Nick |
8 | Lassche | Noah |
9 | Meijer | Lieke |
10 | Nemati | Mohammed Parsa |
11 | Poede | Jayson |
12 | Sanderse | Pip |
13 | Tseghay Asghede | Tesfagabar |
14 | Velde te | William |
15 | Vos | Iwan |
16 | Vries de | Sem |
Trainer / leider: | Kjeld Wagenaar | |
Trainer / leider: | Alexandro Uitenwerf | |
Trainingsdagen: | Maandag en woensdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:30 uur | |
JO11-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Aalderink | Emma |
2 | Bakker | Luca |
3 | Dik | Ivo |
4 | Haveman | Jordi |
5 | Hilgen | Sven |
6 | Holtman | Mathé |
7 | Horst | Jarno |
8 | Regts | Aron |
9 | Rengers | Yarnick |
10 | Stoks | Julian |
11 | Vaartjes | Ryan |
Trainer / leider: | Henry Regts | |
Trainer / leider: | Richard Hilgen | |
Trainingsdagen: | Dinsdag en donderdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:30 uur | |
JO10-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Bergsma | Jax |
2 | Bergsma | Liv |
3 | Cosse | Ferre |
4 | Dos Reis Fonseca | Gregory |
5 | Dos Reis Fonseca | Giovanni |
6 | Driessen | Joel |
7 | Groenwold | Levy |
8 | Molen van der | Dave |
9 | Uem van | Josh |
10 | Vos | Gerben |
11 | Westerhof | Ryan |
Trainer / leider: | Roxanne de Jong | |
Trainer / leider: | Patricia Groenwold | |
Trainer / leider: | Liselotte Bosklopper | |
Trainer / leider: | Janine Lever | |
Keeperstrainer: | Martijn van Uem | |
Trainingsdagen: | Dinsdag en donderdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:15 uur | |
JO8-1 | ||
Achternaam | Voornaam | |
1 | Aalderink | Meike |
2 | Barenkamp | Jazzley |
3 | Houwing | Jens |
4 | IJken | Joris |
5 | Jagodic | Mateo |
6 | Kok | Bart |
7 | Scholtens | Bram |
8 | Soetevent | Bjorn |
9 | Super | Lars |
10 | Thole | Colin |
Trainer / leider: | Nathalie Barenkamp | |
Trainer / leider: | Drazen Jagodic | |
Trainingsdagen: | Dinsdag en donderdag | |
Trainingstijden: | 18:30 - 19:15 uur |